Tähistasime võidupüha

23. juunil tähistasime võidupüha ja maakaitsepäeva. Sel päeval jagatakse üle Eesti presidendi süüdatud võidutuld. Tänavune võidutuli süüdati Raplas toimunud võidupüha paraadil, kus Eesti Vabariigi president Alar Karis andis tule üle kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele, kes viisid selle edasi kõikidesse maakondadesse. Raplast saabunud võidutule võttis vastu Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu esimees, Lüganuse vallavanem Dmitri Dmitrijev. Võidutule tõi Lüganuse Vabadussõja mälestussamba juurde vallavolikogu esimees Mart Kivistik. Toimusid mälestusminutid, pärgade asetamine ja võidutule jagamine.